Roar

Etui Roar Colorful Jelly Case

To wykonane z matowego i niezwykle przyjemnego w dotyku materiału, stylowe nakładki nadające elegancki wygląd urządzeniu. Nakładki zostały wykonane z najwyższej jakości tworzywa co gwarantuje ich trwałość oraz niezawodność w kontekście ochrony smartfona.

Etui Roar Colorful doskonale chronią telefon przez porysowaniem, a nawet mechanicznym uszkodzeniem w trakcie upadku. Podwyższone brzegi zapewniają ochronę nie tylko urządzenia, ale również ekranu przed jego zarysowaniem. Głębokie i zaokrąglone ranty etui nie wpływają na komfort używania i bardzo dobrze chronią ekran przed zbiciem w trakcie upuszczenia telefonu.

Etui zostało wykonane z wysokiej jakości termoutwardzalnego poliuretanu (TPU), który jest elastyczny, a jednocześnie odporny na zarysowania i uszkodzenia. Materiał, z którego wykonano etui jest przyjemny w dotyku, a matowe wykończenie dodaje eleganckiego wyglądu. Dzięki swojej elastyczności idealne dopasowanie się do kształtu obudowy telefonu i pewnie leży w dłoni.

Tworzywo użyte do produkcji nakładki jest odporne na działanie czynników i substancji chemicznych co utrudnia jego mechaniczne lub chemiczne uszkodzenie.

Skutecznie chroni telefon przez zarysowaniem i drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, dzięki swojej elastyczności i zdolność do absorpcji drgań. Futerały posiadają precyzyjne wycięcia na niektóre przyciski, w tym wejście ładowarki, obiektyw aparatu i lampę błyskową- są dostosowane do każdego modelu urządzenia zapewniając wygodne użytkowanie telefonu.

Showing 1–20 of 163 results

Showing 1–20 of 163 results