.

Lista produktów marki Imro

Karta pamięci microSDXC IMRO o pojemności 128GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

niedostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 32GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 32GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 8GB. Karta posiada klasę prędkości 4.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 8GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 8GB. Karta posiada klasę prędkości 4. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 8GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 16GB. Karta posiada klasę prędkości 4.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 16GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 16GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDXC IMRO o pojemności 64GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 16GB. Karta posiada klasę prędkości 4. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 4GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Adapter do kart pamięci z microSD na SD firmy IMRO.

niedostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 2GB. Karta posiada klasę prędkości 4. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

niedostępny