.

Aktywne filtry

Ładowarka samochodowa Exclusive Line przeznaczona do urządzeń Samsung Galaxy Tab 2. Ładowarka generuje prąd o natężeniu 2A. 

Ładowarka samochodowa Exclusive Line przeznaczona do urządzeń wyposażonych w złącze typu Micro USB, generuje prąd o natężeniu 2A. 

Ładowarka samochodowa Exclusive Line przeznaczona do urządzeń wyposażonych w złącze typu Micro USB, generuje prąd o natężeniu 1A. 

Uniwersalna ładowarka samochodowa Exclusive Line przeznaczona do tabletów. Ładowarka z cienką wtyczką, generuje prąd o natężeniu 2,1A. 

Ładowarka samochodowa Exclusive Line przeznaczona do urządzeń Apple wyposażonych w złącze typu Linghtning, generuje prąd o natężeniu 1A. 

Ładowarka samochodowa generująca prąd o natężeniu 3,1A (blister) wyposażona w dwa wejścia typu USB dostępna w kolorze czarnym.

Ładowarka samochodowa firmy Exclusive Line generująca prąd o natężeniu 2,1A, wyposażona w dwa wejścia typu USB.

Ładowarka samochodowa Exclusive Line przeznaczona do urządzenia Apple iPhone 3G/3Gs/4/4s w kolorze czarnym. 

Ładowarka samochodowa Exclusive Line przeznaczona do urządzenia Apple iPad 2/3 generująca prąd o natężeniu 2A, wtyczka 30-pin w kolorze białym. 

Ładowarka indukcyjna Remax Saway (RP-W1) współpracująca ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w możliwość indukcyjnego ładowania (IQ). Dostępna w różnych kolorach. 

 samochodowa Alien marki Remax genrująca prąd o natężeniu 4,2A (RCC-304), wyposażona w trzy wyjśćia typu USB dostępna w kolorze czarnym.

Uniwersalna ładowarka samochodowa Dolfin marki Remax generująca prąd o natężeniu 3,4A (RCC-303), wyposażona w trzy wejścia typu USB dostępna w kolorze białym.

Uniwersalna ładowarka samochodowa marki Remax generująca prąd o natężeniu 6,3A (RCC-302), wyposażona w trzy wejścia typu USB dostępna w różnych kolorach. 

Uniwersalna ładowarka samochodowa marki Remax generująca prąd o natężeniu 2,1A (RCC-101), wyposażona w jedno wejście typu USB dostępna w kolorze białym.