.

Aktywne filtry

Kabel USB CA-101 dla telefonów Nokia ze złączem Micro USB.

Uniwersalny kabel USB pasujący do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze Micro USB. Kabel posiada przedłużoną końcówkę Micro USB o długości 8mm.

Magnetyczny kabel USB przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze typu Micro USB o długości 1 metr. 

Uniwersalny kabel USB przeznaczony do wszystkich modeli telefonu, które wyposażone są w złącze Micro USB o długości 2 metry dostępny w dwóch kolorach. 

Dwustronny kabel USB przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze Micro USB o długości 1 metr w dwóch kolorach. 

Uniwersalny kabel USB przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze Micro USB o długości 3 metry dostępny w dwóch kolorach. 

Cienki kabel USB przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze typu Micro USB o długości 1 metr dostępny w dwóch kolorach. 

Sznurkowy świecący kabel USB przeznaczony do modeli telefonów iPhone 4/4s, które wyposażone są w złącze typu 30-pin o długości 1 metr.

Ładujący kabel magnetyczny USB przeznaczony do modeli telefonów Sony Xperia Z1/Z2/Z3 Compact o długości 1 metr.

Sznurkowy świecący kabel USB przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze typu Micro USB o długości 1 metr w różnych kolorach. 

Kabel USB Remax Fast Charging 2.1A przeznaczony do wszystkich modeli telefonów Apple iPhone, które wyposażone są w złącze typu Lightning o długości 1 metr. 

Kabel USB Remax Fast Charging 2,1A przeznaczony do wszystkich modeli telefonów i tabletów, które wyposażone są w złącze typu Micro USB.

Kabel USB Typ C Remax Laser RC-035A przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze USB typu C. 

Kabel USB Remax Kingkong przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze typu Micro USB. 

Kabel USB Remax Fast Data RC-008m przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze typu Micro USB. 

Kabel USB Remax Full Speed RC-001m przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze typu Micro USB o długości 2 metry

Kabel USB Remax Full Speed RC-001m przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze typu Micro USB o długości 1 metr.

Kabel USB Typ C Remax Lesu RC-050a przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze USB typu C. 

Kabel USB Remax Platinum RC-044m przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze typu Micro USB. Dostępny w różnych kolorach.

Kabel USB Remax Rayen RC-075m przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze typu Micro USB.

Sznurkowy świecący kabel USB Typ C przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze USB typu C o długości 1 metr w różnych kolorach. 

Kabel USB Typ C Remax Platinum RC-044a przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze USB typu C. Dostępne w różnych kolorach.

Kabel USB Typ C Remax Light RC-006a przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze USB typu C. 

Kabel USB Remax Fast Data RT-C1 przeznaczony do wszystkich modeli telefonów, które wyposażone są w złącze USB typu C.