.

Karty pamięci

Aktywne filtry

Karta pamięci microSDXC IMRO o pojemności 128GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

niedostępny

Karta pamięci microSDXC GOODRAM (M1AA-1280R11) o pojemności 128GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 32GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 32GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 8GB. Karta posiada klasę prędkości 4.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 8GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 8GB. Karta posiada klasę prędkości 4. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 8GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDXC GOODRAM (M1AA-0640R11) o pojemności 64GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 16GB. Karta posiada klasę prędkości 4.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 16GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 16GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDHC TOSHIBA (THN-M203K0160EA) o pojemności 16GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDXC IMRO o pojemności 64GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDHC GOODRAM (M1AA-0160R11) o pojemności 16GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDHC GOODRAM (M1AA-0320R11) o pojemności 32GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 16GB. Karta posiada klasę prędkości 4. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDHC TOSHIBA (THN-M203K0320EA) o pojemności 32GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Zestaw zawiera kartę pamięci microSDHC GOODRAM (M1A5-0320R11) o pojemności 32GB oraz czytnik MicroUSB/USB-C. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I.

dostępny

Karta pamięci microSDHC IMRO o pojemności 4GB. Karta posiada klasę prędkości U1 i obsługuje interfejs UHS-I. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Karta pamięci microSDHC GOODRAM (M400-0080R11) o pojemności 8GB. Karta posiada klasę prędkości 4.

dostępny

Karta pamięci microSDHC GOODRAM (M40A-0080R11) o pojemności 8GB. Karta posiada klasę prędkości 4. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

dostępny

Opakowanie do bezpiecznego przechowywania kart pamięci SD i microSD.

dostępny

Karta pamięci microSDXC TOSHIBA (THN-M302R0640EA)) o pojemności 64GB. Karta posiada klasę prędkości U3 i obsługuje interfejs UHS-II. W zestawie z kartą pamięci znajduje się również adapter SD.

niedostępny