.

Etui na telefon

Etui do telefonu stało się niezbędnym akcesorium naszych mobilnych urządzeń. Zapewne każdemu z nas telefon spadł nieraz na ziemię. Jeśli mieliśmy trochę szczęścia to nic się nie stało, jednak jeśli nie nasz telefon mógł ulec całkowitemu zniszczeniu. W dużej mierze zależy to od tego jak skonstruowana jest dana obudowa, jednak w wielu przypadkach nawet te najbardziej wytrzymałe ulegają zniszczeniu. Ponadto większość z nas nosi telefon w kieszeni lub też w damskiej torebce. Tam zazwyczaj znajdują się klucze lub monety, które mogą porysować nasz telefon. Dlatego właśnie warto zaopatrzyć się w etui. Może ono skutecznie ochronić nasz telefon przed zniszczeniem.

Oferta naszego sklepu jest na tyle bogata, że na pewno każda osoba, która nas odwiedzi znajdzie etui pasujące do swojego telefonu. Nie chodzi tutaj tylko o konkretny model, ale także kolorystykę czy styl w jakim zostało wykonane. W naszej ofercie znajdą Państwo etui w postaci nakładek na tył telefonu. W bardzo skuteczny sposób zabezpieczają one tylną obudowę urządzenia. Ponadto większość z nich zrobiona jest w taki sposób, aby chroniła również wyświetlacz w przypadku położenia telefonu ekranem do dołu. Wtedy nie ulegnie on zarysowaniu ani zniszczeniu. Etui dostępne w naszym sklepie wykonane są z gumy, silikonu lub materiału TPU. Każde z nich posiada również wycięte miejsce na aparat, lampę błyskową oraz głośnik. Naszym celem jest to, aby te produkty nie tylko pełniły funkcję ochronną, ale również wyglądały estetycznie równocześnie stając się ozdobą telefonu.

Rozwiń opis tej kategorii »

Aktywne filtry

Wysokiej jakości matowe etui Goospery (od Mercury Corporation) Soft Feeling na telefon Huawei P10 Lite dostępne w kolorach: beżowy, piaskowy, miętowy, granatowy i czarny.

ostatnie sztuki w magazynie

Wysokiej jakości matowe etui Goospery (od Mercury Corporation) Soft Feeling na telefon iPhone 7 Plus/8 Plus dostępne w kolorach: czarny, czerwony. 

ostatnie sztuki w magazynie

Przezroczysty i ultracienki futerał Ultra Slim 360 do telefonu iPhone 6/6S wykonany z elastycznego i wytrzymałego tworzywa.

dostępny

Przezroczysty i ultracienki futerał Ultra Slim 360 do telefonu iPhone 6 Plus wykonany z elastycznego i wytrzymałego tworzywa.

dostępny

Przezroczysty i ultracienki futerał Ultra Slim 360 do telefonu iPhone 5/5S/SE wykonany z elastycznego i wytrzymałego tworzywa.

dostępny

Przezroczysty i ultracienki futerał Ultra Slim 360 do telefonu iPhone 7 Plus/8 Plus wykonany z elastycznego i wytrzymałego tworzywa.

dostępny

Przezroczysty i ultracienki futerał Ultra Slim 360 do telefonu iPhone 7/8 wykonany z elastycznego i wytrzymałego tworzywa.

dostępny

Przezroczysty i ultracienki futerał Ultra Slim 360 do telefonu iPhone X wykonany z elastycznego i wytrzymałego tworzywa.

dostępny

Podwójnie wzmocnione etui Roar Rico Armor na telefon iPhone 6 Plus/6S Plus wykonany z elastycznego i wytrzymałego tworzywa. Dostępne w kilku kolorach.

dostępny

Podwójnie wzmocnione etui Roar Rico Armor na telefon iPhone 6/6S wykonany z elastycznego i wytrzymałego tworzywa. Dostępne w kilku kolorach.

niedostępny

Podwójnie wzmocnione etui Roar Rico Armor na telefon iPhone 7 Plus/8 Plus wykonany z elastycznego i wytrzymałego tworzywa. Dostępne w kilku kolorach.

dostępny

Podwójnie wzmocnione etui Roar Rico Armor na telefon iPhone 7/8 wykonany z elastycznego i wytrzymałego tworzywa. Dostępne w kilku kolorach.

niedostępny

Podwójnie wzmocnione etui Roar Rico Armor na telefon iPhone X wykonany z elastycznego i wytrzymałego tworzywa. Dostępne w kilku kolorach.

dostępny

Supercienkie Etui Back Case Ultra Slim o grubości 3mm na telefon iPhone 4/4S. Nakładka wykonana jest z elastycznego silikonu.

dostępny

Supercienkie Etui Back Case Ultra Slim o grubości 3mm na telefon iPhone 5/5S/5SE. Nakładka wykonana jest z elastycznego silikonu.

niedostępny

Supercienkie Etui Back Case Ultra Slim o grubości 3mm na telefon iPhone 6 Plus/6S Plus. Nakładka wykonana jest z elastycznego silikonu.

niedostępny

Supercienkie Etui Back Case Ultra Slim o grubości 3mm na telefon iPhone 6/6S. Nakładka wykonana jest z elastycznego silikonu.

niedostępny

Supercienkie Etui Back Case Ultra Slim o grubości 3mm na telefon iPhone 7 Plus/8 Plus. Nakładka wykonana jest z elastycznego silikonu.

dostępny

Supercienkie Etui Back Case Ultra Slim o grubości 3mm na telefon iPhone 7/8. Nakładka wykonana jest z elastycznego silikonu.

niedostępny

Supercienkie Etui Back Case Ultra Slim o grubości 3mm na telefon iPhone X. Nakładka wykonana jest z elastycznego silikonu.

dostępny

Cienkie Etui Back Case Ultra Slim o grubości 5mm na telefon iPhone X. Nakładka wykonana jest z elastycznego silikonu.

dostępny

Cienkie Etui Back Case Ultra Slim o grubości 5mm na telefon iPhone 5/5S. Nakładka wykonana jest z elastycznego silikonu.

niedostępny

Cienkie Etui Back Case Ultra Slim o grubości 5mm na telefon iPhone 6 Plus. Nakładka wykonana jest z elastycznego silikonu.

dostępny

Cienkie Etui Back Case Ultra Slim o grubości 5mm na telefon iPhone 6/6S. Nakładka wykonana jest z elastycznego silikonu.

dostępny